Kategorijos
Atsiliepimai

Prekių pristatymas

Ačiū už greitą prekių pristatymą, būtinai dar pirksime ... Visos prekės buvo kruopščiai supakuotos, apsaugotos nuo sugadinimo, bei gražiai supakuotos, todėl perkant galime siųsti iškarto kaip dovaną ... Ačiū
text_stars
Gediminas

Dėkui.

Labai operatyvus užsakymo įvykdymas, dekoratyvinė kosmetika puiki,ne veltui daug gerų atsiliepimų esu girdėjusi apie baltarusiska kosmetika,tikrai rekomenduoju.
text_stars
Kristina

Aptarnavimas

Ačiū už malonų paaiškinimą, pakonsultavimą telefonu dėl prekių ir pristatymą laiku.
text_stars
Ona

HIMALAJŲ DRUSKOS LEMPOS (7-9 KG)

Prekės kodas: drusk5
Prieinamumas: Sandėlyje
19,95€Kristalinė himalajų druskos lempa skleidžia neigiamus jonus. Šie jonai yra būtini mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Neigiamo krūvio jonai ore neutralizuoja sunkiuosius teigiamus jonus ir taip išvalo orą , palengvina kvėpavimą . Šie neigiami jonai valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, pelėsių, augalinių sporų. Himalajų druskos  lempų  išskiriamų neigiamų jonų dėka pagerėja imunitetas , budrumas , dėmesingumas , darbo produktyvumas . Padidėja plaučių tūris ir atsparumas peršalimams ir virusams . Sumažėja migreniniai galvos skausmai , sinusitas , alerginės būsenos , retesni astmos priepuoliai . Sakoma , kad šių lempų naudojimas gerina protinius sugebėjimus , koncentraciją , atneša ramybę ir gerovę į namus , sukuria jaukią , šiltą aplinką . 

Kiekviena lempa ir žvakidė yra unikali , rankų darbo . 

Pagal šviestuvo svorį ir patalpos plotą galite nuspręsti, kokio dydžio šviestuvo Jums reikia:

Šviestuvo svoris

Patalpos plotas

4-6 kg

10-15 kv.m.

6-10 kg

15-20 kv.m.

10-12 kg

20-25 kv.m.

virš 12 kg

25-30 kv.m.

Pakistane pagamintas produktas.

Saugos instrukcija

(Prieš naudodamiesi „Druskos kristalo lempa“, atidžiai perskaitykite šią instrukciją ir išsaugokite ją per visą naudojimosi „Druskos kristalo lempa“ laika)

  1. Jungiklis esantis ant virvelaidžio išjungia šviesą, bet aparatas vistiek lieka įjungtas į elektros tinklą ir jame lieka įtampingų dalių, kelenčių elektros smūgio pavojų
  2. Tam, kad pilnai išjungti „Druskos kristalo lempa“iš elektros tinklo, būtina ištraukti šakutę iš elektros lizdo.
  3. Elektros tinklo lizdas, į kurį jungiate „Druskos kristalo lempa“, turi būti lengvai pasiekiamas, kad pavojaus metu būtų galima jį greitai ištraukti.
  4. Traukdami elektros tinklo šakutę, netampykite elektros tinklo laido, o traukite ją tik imdami už pačios šakutės korpuso.
  5. Nelaikykite ir nesinaudokite „Druskos kristalo lempa“ten, kur krenta dulksna ar tyška lašai, o taip pat labai drėgnose patalpose, (pvz.vonioje).
  6. „Druskos kristalo lempa“ šalia nedėti indų su skysčiais, kurie galėtų jį aplieti.
  7. Nepalikti „Druskos kristalo lempa“ įjuktos į tinklą be priežiūros ilgesnį laiką ir išjungti ją iš elektros tinklo kiekvieną kartą, kai ją nebenaudojate.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:www.kosmetikavisiems.lt © 2019 Sprendimas: El-parduotuve.lt