Kategorijos
Atsiliepimai

Puiku

Keletą kartų pirkau ir vėl pirksiu. Prekės puikios, kainos - labai geros, o bendravimas ir apskritai "žmogiškasis faktorius" - geriau negali net būti. Ypatingai malonus, draugiškas ir sąžiningas aptarnavimas. Tik gyvuokite! Klientė Daiva
text_stars
Daiva

Elena

Prekes gavau greitai. Tačiau balzamas plaukams beveik pasibaigusio galiojimo, per mėnesį jo tikrai nespėsiu sunaudot. Norėčiau, kad apie besibaigiantį galiojimą pirkėjas būtų informuojamas.
text_stars
Elena

Okcupid Race dating gojb84

Dating annonser Zimbabwe <a href=" http://babedont.net/krok-i-ajax.html ">krok i Ajax</a> SD dating term <a href="http://babedont.net/dating-rd-efter-college.html">dating rad efter college</a> chatta upp linjer for Speed Dating http://babedont.net/oss-ice-dancing-team-dating.html Dejting vintage klader Taggar
text_stars
Abermotvob

Rekomenduoju

Labai aciu uz operatyvu aptarnavima. Puiki parduotuve, rekomenduoju visiems. :)
text_stars
Ramune

Labai gaila,

kad nežinojau anksčiau apie Jūsų parduotuvę, netyčia užtikau, užsisakiau ir likau labai patenkinta maloniu aptarnavimu,personalo supratingumu ir nuoširdumu. Maloniai nuteikė mažos dovanėlės prie atsiųstų prekių.Ačiū ir sėkmės Jūsų veikloje.
text_stars
Zena

Prekių pristatymas

Ačiū už greitą prekių pristatymą, būtinai dar pirksime ... Visos prekės buvo kruopščiai supakuotos, apsaugotos nuo sugadinimo, bei gražiai supakuotos, todėl perkant galime siųsti iškarto kaip dovaną ... Ačiū
text_stars
Gediminas

Prekės

Malonus bendravimas, greitas prekių pristatymas, esu patenkinta, ačiū!
text_stars
Julija

Super)

Viršuj jau viską už mane parašė)) Kątik gavau savo prekes, viskuo esu labai patenkinta) Ačiū)
text_stars
Alina

Aptarnavimas

Ačiū už malonų paaiškinimą, pakonsultavimą telefonu dėl prekių ir pristatymą laiku.
text_stars
Ona

Dėkui.

Labai operatyvus užsakymo įvykdymas, dekoratyvinė kosmetika puiki,ne veltui daug gerų atsiliepimų esu girdėjusi apie baltarusiska kosmetika,tikrai rekomenduoju.
text_stars
Kristina

HIMALAJŲ DRUSKOS LEMPOS (7-9 KG)

Prekės kodas: drusk5
Prieinamumas: Sandėlyje
23,50€Kristalinė himalajų druskos lempa skleidžia neigiamus jonus. Šie jonai yra būtini mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Neigiamo krūvio jonai ore neutralizuoja sunkiuosius teigiamus jonus ir taip išvalo orą , palengvina kvėpavimą . Šie neigiami jonai valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, pelėsių, augalinių sporų. Himalajų druskos  lempų  išskiriamų neigiamų jonų dėka pagerėja imunitetas , budrumas , dėmesingumas , darbo produktyvumas . Padidėja plaučių tūris ir atsparumas peršalimams ir virusams . Sumažėja migreniniai galvos skausmai , sinusitas , alerginės būsenos , retesni astmos priepuoliai . Sakoma , kad šių lempų naudojimas gerina protinius sugebėjimus , koncentraciją , atneša ramybę ir gerovę į namus , sukuria jaukią , šiltą aplinką . 

Kiekviena lempa ir žvakidė yra unikali , rankų darbo . 

Pagal šviestuvo svorį ir patalpos plotą galite nuspręsti, kokio dydžio šviestuvo Jums reikia:

Šviestuvo svoris

Patalpos plotas

4-6 kg

10-15 kv.m.

6-10 kg

15-20 kv.m.

10-12 kg

20-25 kv.m.

virš 12 kg

25-30 kv.m.

Pakistane pagamintas produktas.

Saugos instrukcija

(Prieš naudodamiesi „Druskos kristalo lempa“, atidžiai perskaitykite šią instrukciją ir išsaugokite ją per visą naudojimosi „Druskos kristalo lempa“ laika)

  1. Jungiklis esantis ant virvelaidžio išjungia šviesą, bet aparatas vistiek lieka įjungtas į elektros tinklą ir jame lieka įtampingų dalių, kelenčių elektros smūgio pavojų
  2. Tam, kad pilnai išjungti „Druskos kristalo lempa“iš elektros tinklo, būtina ištraukti šakutę iš elektros lizdo.
  3. Elektros tinklo lizdas, į kurį jungiate „Druskos kristalo lempa“, turi būti lengvai pasiekiamas, kad pavojaus metu būtų galima jį greitai ištraukti.
  4. Traukdami elektros tinklo šakutę, netampykite elektros tinklo laido, o traukite ją tik imdami už pačios šakutės korpuso.
  5. Nelaikykite ir nesinaudokite „Druskos kristalo lempa“ten, kur krenta dulksna ar tyška lašai, o taip pat labai drėgnose patalpose, (pvz.vonioje).
  6. „Druskos kristalo lempa“ šalia nedėti indų su skysčiais, kurie galėtų ją aplieti.
  7. Nepalikti „Druskos kristalo lempa“ įjuktos į tinklą be priežiūros ilgesnį laiką ir išjungti ją iš elektros tinklo kiekvieną kartą, kai ją nebenaudojate.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:www.kosmetikavisiems.lt © 2020 Sprendimas: El-parduotuve.lt