RekomendujuLabai malonus aptarnavimas,pirkau kosmetikos linija dukrai princesa super premones.
Silvija |
RekomenduojuLabai aciu uz operatyvu aptarnavima. Puiki parduotuve, rekomenduoju visiems. :)
Ramune |
Dėkui.Labai operatyvus užsakymo įvykdymas, dekoratyvinė kosmetika puiki,ne veltui daug gerų atsiliepimų esu girdėjusi apie baltarusiska kosmetika,tikrai rekomenduoju.
Kristina |
ElenaPrekes gavau greitai. Tačiau balzamas plaukams beveik pasibaigusio galiojimo, per mėnesį jo tikrai nespėsiu sunaudot. Norėčiau, kad apie besibaigiantį galiojimą pirkėjas būtų informuojamas.
Elena |
Super!!!!Nuostabi parduotuve.Nesitikejau sitokio greito pristatymo.Atrodo tik uzsakyma padariau,o cia sast ir preke atvyko!pacios geriausios rekomendacijos kas uz prieinama kaina bei naturalia kosmetika.Nuosirdus ACIU!
Viginta |
PuikuIr vel esu labai laiminga, gavusi Jusu prekes! Aciu uz puikias priemones, ypatingai malonu aptarnavima! Esate labai atsakinga ir puiki parduotuve! P.S. Kiek as esu pirkusi, visada buvau ispeta del trumpesnio prekiu galiojimo laiko.
Daiva Dubinskaitė - Michalauskienė |
PuikuKeletą kartų pirkau ir vėl pirksiu. Prekės puikios, kainos - labai geros, o bendravimas ir apskritai "žmogiškasis faktorius" - geriau negali net būti. Ypatingai malonus, draugiškas ir sąžiningas aptarnavimas. Tik gyvuokite! Klientė Daiva
Daiva |
AptarnavimasAčiū už malonų paaiškinimą, pakonsultavimą telefonu dėl prekių ir pristatymą laiku.
Ona |